Київ витратить близько 1,2 млрд грн на проведення Євробачення-2017

Міністр культури України Євген Нищук повідомив про те, що Київ заявив про готовність витратити 1.2 млрд грн на підготовку та проведення пісенного конкурсу Євробачення – 2017.

Про це він сказав журналістам у п’ятницю.

“Київ готовий і надав гарантії того, що на саме шоу він готовий витратити не менше ніж 200 млн грн, а на підготовку арени, ландшафту, усіх локацій, усієї інфраструктури – 1 млрд грн”, – сказав Нищук.

Нагадаємо, Київ став містом-господарем Євробачення-2017.

Також нагадаємо, Кабмін виділив Держкомтелерадіо 450 млн грн на Євробачення-2017

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.