Войціцька звинуватила людей Коломойського, що вони вивелили з “Укрнафти” 3,6 млрд грн.

В липні 2015 менеджмент “Укрнафти” вивів з компаніі більше 3,6 млрд грн у якості аванса за нафтопродукти для реалізаціі на АЗС через підприємства групи “Приват”, які управляють розгалуженою мережею АЗС.

Про це на своїй Facebook-сторінці написала народний депутат від “Самопомочі” Вікторія Войціцька.

Вона зазначила, що станом на четвертий квартал 2015 року ці 20 компаній заборгували “Укрнафті” більше 3,5 млрд грн.

“Станом на сьогодні, всі вказані компаніі-боржники вже позбулися статусу управління АЗС групи “Приват”, а іх місце зайняли нові компаніі цієі групи”, – написала депутат.

За її словами, на сьогодні вже є висока ймовірність не повернення цих мільярдів “Укрнафті”, а посередницькі компаніі-боржники, які продали пальне й отримали кошти від продажу – зникнуть у невідомому напрямку.

“В такій ситуаціі, до дебіторськоі заборгованості більше 8 млрд грн за продану посередникам у 2015 році на аукціонах нафту, додасться ще 3,5 млрд боргів за виданими авансами, які через деякий ймовірно час будуть переведені до резерву, а потім й списані на збиткі”, – розповіла Войціцька.

Вона також додала, що загальна сума штучно створених менеджментом “Укрнафти” в 2015 році “боргів” якраз дорівнює сумі податкової заборгованості перед держбюджетом, за несплату якої Держгеослужба вже почала забирати дозволи на користування надрами.

За її словами, всі ці “менеджери” продовжують працювати в компанії.

“Їх прізвища всім відомі – Пустоваров, Карташов, Доліна, Таранець, Захаров. Вони працюють тому, що є “носіями важливої для управління компанією інформації”, – підкреслила вона.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.