Керрі закликав українську владу діяти рішуче та просувати реформи

Сполучені Штати продовжують чинити тиск на український уряд з метою імплементації реформ, визначених програмою підтримки МВФ, а також подолання корупції в країні.

Про це заявив державний секретар США Джон Керрі, виступаючи на слуханнях у Палаті представників.

“Віце-президент Байден і я зустрічалися з президентом Порошенко в Швейцарії кілька тижнів тому. Потім у нас відбулися зустрічі в Мюнхені. Ми дуже жорстко наполягаємо на тому, щоб спробувати забезпечити реформи на місці, які також, відверто вимагають певних кроків в рамках Мінського процесу “, – зауважив держсекретар США.

Він підкреслив, що адміністрація уважно стежить за ситуацією.

“Рада повинна діяти рішуче, Президент Порошенко повинен просувати ці реформи до кінця”, – зазначив Керрі.

За його словами, досягнуті результати в цьому напрямку є недостатніми. Саме таким чином пояснюється відсутність рішення МВФ виділити черговий транш Україні. Крім того, затягується процес надання чергових кредитних гарантій з боку США в розмірі $ 1 млрд, про що було заявлено раніше.

У той же час, глава держдепу зазначив, що США надають значну підтримку в проведенні реформ, щоб Україна могла “просунутися вперед з багатьох питань”. У зв’язку з цим він зауважив, що йдеться про конкретні зміни в роботі судової системи, підвищення енергетичної безпеки, проведенні реформ в системі оборони, безпеки, охорони здоров’я та інших сферах.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.