НАБУ в Тернополі ловить хабарників

Національне антикорупційне бюро України проводить операцію на Тернопільщині. Наразі відбуваються понад 40 обшуків.

Про це розповів заступник Генерального прокурора України – Керівник спеціалізованої Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в себе на сторінці в «Facebook».

“Дана операція проводиться в межах розслідування факту вимагання неправомірної вигоди (хабаря) у розмірі 12 тисяч доларів США від мешканки міста Тернополя за закриття порушеного щодо неї кримінального провадження. На причетність до скоєння даного правопорушення перевіряються понад 10 осіб, в тому числі співробітники Управління Національної поліції Тернопільської області, прокуратури Тернопільської області та Тернопільської місцевої прокуратури”, – розповів Назар Холодницький.

За його словами, дана операція стала можливою завдяки спільним зусиллям детективів НАБУ, Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України за підтримки департаменту оперативного документування та департаменту оперативно-технічних заходів СБУ та Управління внутрішньої безпеки Національної поліції України.

“Загалом у ній беруть участь понад 100 співробітників правоохоронних органів.
Широкомасштабна операція стала можливою завдяки принциповій позиції процесуальних керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, які здійснюють процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні”, – зазначив Назар Холодницький.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.