Тимошенко: закон про референдумце – це ілюзія народовладдя, його імітація

Фракція “Батьківщина” не підтримала законопроект №3612 “Про всеукраїнський референдум”, оскільки згідно з нормами та процедурами, які прописані в документі, люди не зможуть добитися референдуму з питань, які їх дійсно турбують, заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

“Минуло два роки. Поки було внесено закон про народовладдя. Не першим, як було обіцяно. І в редакції, згідно з якою народ провести референдум не зможе ніколи”, – сказала Тимошенко під час обговорення поправок до законопроекту №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Вона нагадала, що головне зобов’язання президента, яке він брав перед суспільством, було запровадження народовладдя.

Також, за словами Тимошенко, “Батьківщина” внесла понад 300 поправок для того, щоб дати людям можливість визначати політику держави.

“На жаль, більшість цих правок не враховано. На голосування виноситься закон професійно непридатний, зроблений так, щоб люди не могли пробитися через цю стіну”, – заявила вона.

Політик наголосила, що “це ілюзія народовладдя, його імітація”, і необхідно розробити та ухвалити чесний закон про референдум.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект № 3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.