Порошенко підписав закон про виключення з списків партій депутатів-тушок

Президент України Петро Порошенко підписав закон (№3700) про внесення змін до закону “Про вибори народних депутатів України” (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі).

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, цей закон був підписаний головою парламенту Володимиром Гройсманом 24 лютого і в той же день спрямований на підпис президентові. Глава держави підписав цей документ і 25 лютого закон повернуто вже з підписом Президента.

Як повідомлялося, на ранковому засіданні 16 лютого Верховна Рада двічі “провалила” законопроект №3700, після цього на вечірньому засіданні парламенту В.Гройсман в черговий раз поставив на голосування питання про повернення до розгляду цього законопроекту, і в підсумку парламентарії прийняли його.

Даний закон передбачає дозвіл за рішенням з’їзду (зборів, конференції) партії після оголошення результатів виборів виключати з виборчого списку кандидата в депутати.

Згідно з документом, кандидата можна виключити зі списку партії в будь-який час після дня виборів до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.