В ГПУ почалась нова хвиля переслідувань співробітників управління реформ – Сакварелідзе

Про це заступник Генерального прокурора, головний прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Виявляється, фантазії «антиреформаторів» немає меж і ось вже в січні цього року почалася нова хвиля внутрішніх розслідувань і допитів співробітників управління реформ, яке було створено мною в 2015 році для супроводу процесу реформування. В даному випадку вже зацікавилися тим, чому працівники управління реформ посміли «замахнутися» на бюджет прокуратури, а конкретно намагалися з’ясувати, наскільки правильно і ефективно розподіляється фонд оплати праці, чи є якісь можливості для підвищення заробітних плат рядовим співробітникам. У підсумку, це стало офіційним приводом для чергової активізації роботи служби внутрішньої безпеки, хоча у управління реформ є всі повноваження для роботи з відповідними документами», – зазначив Давід Сакварелідзе.

Саквареліде також розповів, що раніше про переслідування працівників Генінспекції та управління реформ не повідомлялось раніше, бо сподівалися на результат спільної, ефективної роботи.

«Виникає питання – чому ж я або моя команда не розповіли про це раніше? Моя відповідь така: людей зазвичай дратують розмови високопоставлених чиновників про те, чому щось не виходить, як хтось їм заважає. Часто це сприймається як спроба виправдати свої невдачі, піти від відповідальності, до чого особисто я ніяк не звик. Тому я прийняв рішення вичерпати всі наявні можливості домогтися певного результату, не виносячи постійно всі виникаючі у мене складності на суд громадськості. Краще так-сяк продовжувати працювати в потрібному напрямку, ніж постійно нити без будь-якого результату – такий мій принцип. Змушений визнати, що на сьогоднішній день на будь-які кроки, метою яких є зміни в системі, ГПУ відповідає каральними заходами в сторону їх ініціаторів. Все це дає мені підстави зробити однозначний висновок – керівництво ГПУ збирається з таким же завзяттям, абсолютно не зменшуючи темпів, і в подальшому продовжувати свій «бій» з будь-якими спробами реформування системи», – підкреслює Сакварелідзе.

Він запевнив, що незважаючи на це, команда управління реформ не збирається відступати.

«Всі ці кримінальні справи і інші маніпуляції ані скільки не лякають нас. Ми готові продовжувати працювати, шукати шляхи для «оздоровлення» прокуратури, її якісного і радикального оновлення, чекати, коли відкриються нові можливості для реальних дій», – заявив заступник Генерального прокурора.

Крім того, Давіда Сакварелідзе дивують нещодавні заяви прокурора Владислава Куценка щодо дослідження фото в соцмережах працівників управління реформ.

«До речі, зовсім недавно служба внутрішньої безпеки здивувала в черговий раз. Тепер фокус їх роботи, а це, між іншим близько 50 (!) співробітників, – дослідження фотографій наших працівників в соціальних мережах і фактів їхнього особистого життя. Мені складно припустити, що хтось при здоровому глузді може дійсно вважати це пріоритетом і приділяти цьому стільки часу. У кого-то абсолютно спокійно в декількох частинах світу стоять палаци, а службу внутрішньої безпеки в цей час обурює і вкрай турбує фотографія нашої співробітниці, зроблена на відпочинку і взята зі сторінки її друга. Або ж висловлена ​​публічно подяку дідусеві за перемогу у війні. Це, м’яко кажучи, дивно і дуже симптоматично. Це дає дуже чітке уявлення про те, що зараз являє собою система прокуратури і чому ми не повинні зупинятися в своєму прагненні «зламати» її і побудувати нову – ефективну, професійну, людяну, таку, пріоритетом якої буде захист українських громадян, а не клоунада і розправа над неугодними. Якщо ці фото – це все, чим можна зганьбити членів моєї команди, то мене це безперечно радує. Я щиро вдячний хлопцям за терпіння і вміння тримати удар. Я розумію, як складно їм йти проти всіх, слідуючи неприйнятим в цій системі високим цінностям і ідеалам на благо своєї країни, але перемога обов’язково буде за нами!», – резюмував Сакварелідзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.