Нардеп розраховує на прийняття Радою двох законопроектів щодо «безвізового пакету» в міграційній сфері

Голова парламентського комітету з питань євроінтеграції Ірина Геращенко, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» не сумнівається в тому, що Верховна Рада в березні ухвалить два законопроекти з «безвізового пакету», які стосуються зобов’язань України в міграційній сфері.

«Залишається ще прийняти у другому читанні два законопроекти … і ми можемо прогнозувати, що ці два законопроекти будуть прийняті остаточно Верховною Радою в березні на сесійному тижні, яка розпочнеться 15 березня»,- заявила Геращенко в ході круглого столу «Як українці розуміють євроінтеграцію: очікування та настрої суспільства» в четвер у Києві.

Геращенко також зазначила, що мова йде про законопроекти, які стосуються документів, що підтверджують громадянство України (№3224), і про удосконалення положень про захист іноземців та осіб без громадянства (№3159).

Депутат нагадала, що також готується до другого читання законопроект, який стосується антидискримінаційної політики.

Крім того, на її думку, проблемними залишаються два питання – це повернення до електронного декларування та початок роботи Національного агентства щодо запобігання корупції.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.