У Києві на вулиці Богдана Хмельницького в будинку №12 обвалилося перекриття
Сьогодні у другій половині дня у столиці на вул. Богдана Хмельницького в будинку №12 обвалилося перекриття.
За словами одного з очевидців події, у будинку як мінімум було четверо людей. Наразі потерпілих не вдалося витягнути з-під завалів.
На місці події працюють рятувальники, лікарі швидкої медичної допомоги.
Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, рятувальники з-під завалів будинку витягли одну людину, яку повезли до лікарні.
“Одну людину зараз повезли до лікарні”, – повідомив Кличко.
За його словами, ця будівля знаходиться у приватній власності.
“Це не комунальна власність. Всі роботи, які там проводилися, проводилися без погодження з адміністрацією”, – сказав мер Києва.
Інформаційне агентство “Центр новин”
