Суркіс підтримав Каштру, якого не було серед номінантів на кращого тренера

Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс підтримав заяву “Шахтаря” з приводу невнесення головного тренера “гірників” Луїша Каштру до списку лауреатів церемонії “Футбольні зірки України”.

Cуркіс не розуміє, як до числа претендентів на звання “Кращий тренер року” потрапив Луческу, який очолив столичну команду в другому півріччі, і не потрапив Каштру.

Картинки по запросу "суркіс каштру"

«Від самого початку була комедійною ця церемонія, скажу вам відверто. Починаючи від кандидатів, які вибиралися і закінчуючи тим, як вона проходила. Зазвичай церемонія транслюється, вболівальники можуть подивитися. Таке враження, що це все робилося для самих себе. Сьогодні ж можна критикувати нашу доблесну асоціацію футболу. Вони ж штрафують мене, у мене вже скоро гроші закінчаться. Такі речі мені незрозумілі.

Мені незрозуміло, яким чином в список найкращих тренерів потрапив Мірча Луческу. Я вам прямо кажу. Він прийняв команду в другому півріччі, а нагороду давали за цілий 2020 рік. Як туди не потрапив тренер Шахтаря, мені теж незрозуміло. Ми ж повинні називати речі своїми іменами. Для мене найкращий тренер – це мій тренер, – сказав Суркіс в ефірі Футбол NEWS.

Але якщо мене запитають, хто сьогодні приніс більше очок в скарбничку України, я відповім, що донецький Шахтар. Так, ми в цьому році багато очок в скарбничку внесли. Але хто потрапив до півфіналу Ліги Європи? Донецький Шахтар. Моя думка, що тренер Шахтаря мав претендувати на місце в трійці номінантів, а він навіть до трійки не потрапив», – сказав Суркіс.

Він також висловив свою незгоду з переможцем в номінації найкращий гол 2020 року в Україні.

«Я дізнавався, чи підписував в клубі хтось якісь списки. Зазвичай я бачу списки номінантів на кращого гравця, тренера, суддю. Цього разу я нічого не бачив. І як проходило голосування, мені незрозуміло. Зі мною завжди погоджують генеральний директор, заступник гендиректора, показує всі ці номінації й ми вирішуємо, хто вартий якогось звання.

Те ж саме я можу сказати про найкращий гол 2020 року. Я не кажу, що це обов’язково повинен бути гол Циганкова. Може, це повинен бути гол Малиновського. Але за важливістю для всієї країни, коли Циганков забив гол і ми обіграли Іспанію, напевно, це найважливіший історичний гол. А влаштовувати клоунаду і порівнювати гол Вереса з голом ван Бастена… Тоді я Пеле», – заявив Суркіс.

Нагадаємо, ним став гравець Вереса Геннадій Пасіч, який забив красивий гол у Першій Лізі.

В список номінантів на звання кращого тренера були включені Мірча Луческу, Віктор Скрипник та Олександр Рябоконь. Кращим названо Віктора Скрипника.