Кличко вимагає оперативного встановлення винних в обвалі будинку на вул. Богдана Хмельницького

Міський голова Києва Віталій Кличко вимагає оперативного встановлення винних в обвалі будинку на вул. Богдана Хмельницького, в результаті чого є постраждалі і загиблий, і залучення їх до відповідальності.

Про це Віталій Кличко заявив в себе на сторінці в “Facebook”.

“Сьогодні в столиці сталася надзвичайна подія. І я переконаний, що правоохоронні органи повинні оперативно розібратися, хто саме і з якою метою здійснював будівельні роботи в аварійному будинку на вул. Б.Хмельницького, які привели до обвалу перекриття. І винні в тому, що постраждали і загинули люди, повинні бути притягнуті до відповідальності. Тому що роботи проходили без дозвільних документів і з порушенням техніки безпеки. Будинок аварійний, виселений в 2004 році, знаходиться в приватних руках. з якою метою там працювали будівельники, ми зараз теж з’ясовуємо “, – написав мер.

В.Кличко наголосив, що буквально відразу після того, що сталося з-під завалів звільнили двох постраждалих будівельників, ще один раніше вибрався самостійно.

“Ще до двох рятувальники зараз намагаються пробитися, один будівельник, на жаль, загинув під завалами”, – пише Кличко.

Він запевнив, що міська влада тримає під контролем рятувальні роботи і надання необхідної медичної допомоги постраждалим.

“Однозначно, повинна бути оперативна реакція правоохоронних органів”, – підкреслив В.Кличко.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.