Замість Лужного тренувати “Карпати” буде Безуб’як

Новим головним тренером ФК «Карпати» став Володимир Безуб’як, передає офіційний сайт клубу. Контракт з Олегом Лужним  зірвався, оскільки сторони не змогли домовитися про термін угоди. Клуб пропонував тренеру контракт на півроку.

Сьогодні, 18 січня, почесний президент «Карпат» Петро Димінський особисто представив команді нового наставника. Раніше Володимир Безуб’як працював старшим тренером академії львівського клубу.

59-річний фахівець готуватиме команду до весняної частини сезону. У тренерський штаб Володимира Безуб’яка увійшли Олександр Чижевський, Володимир Журавчак і Віталій Шпанюк. Тренер очолить клуб у статусі виконувача обов’язків головного тренера, оскільки не має відповідної лізенції.

До останнього не було відомо, хто саме очолить львівську команду після відходу хорватського тренера Ігоря Йовічевіча. Серед кандидатів були Володимир Безуб’як, Роман Толочко, а також Олег Лужний.

 

Довідка:

Володимир Безуб’як народився 1957 року у Львові. Вихованець львівського футболу. Грав у командах «Карпати» (1980 – 1981 рр.), «Поділля» (Хмельницький) і «Автомобіліст» (Львів).

Працював викладачем кафедри футболу Львівського державного інституту фізичної культури, а також тренером-викладачем у Львівському училищі фізичної культури. Тренував команди «Галичина-Карпати» (Львів), «Карпати-2» (Львів). З літа 2004 року працював у тренерському штабі львівських «Карпат».

Джерело: zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.