В ООН закликали РФ припинити війну на Донбасі

Організація Об’єднаних Націй закликала РФ припинити війну на Донбасі. Про це заявив офіційний представник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік.

«Наш заклик до РФ зробити все можливе для зниження напруженості на Донбасі», – сказав Дюжаррік.

Також він прокоментував відключення насосної станції на Донбасі.

«Вчора в результаті обстрілу постраждала лінія електропередачі, яка живить насосну станцію в східній частині України. В результаті близько мільйона людей по обидві сторони лінії зіткнення залишилися без доступу до води», – зазначив Дюжаррік.

Він додав, що ООН знову закликає всі сторони уникати вогню по критично важливим об’єктам водної інфраструктури.

Нагадаємо, НАТО звинуватило Росію в порушенні угоди про перемир’я в Україні.

В кінці березня американське видання The New York Times з посиланням на неназваних співрозмовників повідомило про перекидання до українського кордону близько 4000 російських військовослужбовців. За його відомостями, Європейське командування збройних сил США підвищило рівень спостереження за ситуацією з “можливої ​​кризи” до “потенційно неминучої кризи” – найвищої позначки, відреагувавши на те, що Росія не вивела війська з прикордонного з Україною регіону після навчань, що закінчилися 23 березня. А в соцмережах з’явилися повідомлення, що Москва перекидає додаткові війська в Брянськ, Вороніж і Ростовську області, а також на територію анексованого півострова Крим.

Росія переміщує збройні сили “в межах своєї території на свій розсуд” і “це не повинно нікого турбувати”, відреагував на публікацію прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.