27 лютого по всіх містах пройдуть акції пам`яті Бориса Нємцова

В Москві, в інших містах Російської Федерації та й світу пройдуть акції пам`яті російського політика Бориса Нємцова, убитого рік тому біля стін Кремля.

Про це повідомили організатори проведення маршу пам`яті Нємцова.

“В Москві марш пам`яті Нємцова відбудеться з 14.00 до 16.00 год. Збір учасників – з 13.00 до 14.00 год. на Страсному бульварі. Рамки металодетекторів будуть встановлені на самому початку Страсного бульвару, з боку Пушкінської площі, на обох проїжджих частинах”, – розповіли організатори.

Вони зазначили, що марш пройде бульварами до Тургенєвської площі й далі проспектом Сахарова до перетину з Садовим кільцем.

“У ході Маршу пам`яті здійснюватиметься збір підписів під вимогою встановлення пам`ятного знака на місці вбивства Нємцова. Підписи можна буде здати в кінці маршруту. На Нємцовому мосту, куди в суботу можна буде принести квіти, рух пішоходів по тротуару поруч з народним Меморіалом буде організовано в один бік, від Василівського спуску. У протилежний бік можна буде пройти по іншому боці моста», – повідомив організатор.

Крім Москви, акції пройдуть в інших містах: Санкт-Петербург, Архангельськ, Астрахань, Барнаул, Бєлфаст, Берлін, Бостон, Ванкувер, Варшава, Вашингтон, Вільнюс, Володимир, Воронеж, Єкатеринбург, Казань, Кельн, Київ, Кіров, Краснодар, Лондон, Мілан, Мурманськ, Мюнхен, Новосибірськ, Одеса, Рим і багатьох інших містах.

Нагадаємо, Нємцов був убитий у Москві в ніч на 28 лютого 2015 р. Після смерті політика стало відомо, що він працював над доповіддю про те, що на сході України на боці терористів воюють російські війська.
Слідство вважає, що основним мотивом у справі про вбивство Нємцова є мотив політичної або релігійної ненависті.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.