Ветерани «Динамо» та «Збірна журналістів» до Дня міста розіграють Кубок Києва
До Дня міста Києва, 30 травня 2021 року, о 16:00 годині, на Центральній спортивній арені Деснянського району відбудеться «Кубок Києва» між Збірною Ветеранів «ФК «Динамо» та «Збірною журналістів України».
Основна мета матчу – нагородження гравців «Динамо» до ювілейної дати 35 років перемоги у фіналі Кубка володарів Кубків УЄФА.
«Кубок Києва – 2021» буде відбуватися в рамках заходів святкування Дня міста Києва.
Організаторами заходу виступають: ФК «Динамо», Інформаційне агентство «Центр новин», Деснянський ЦФЗН “Спорт для всіх”, Деснянська РДА.
Спонсори матчу: мережа автозаправок KLO та компанія Favbet.
Водний партнер благодійного матчу корпорація Оболонь.
Місце проведення: Центральна спортивна арена Деснянського району (м. Київ, вул. Теодора Драйзера, 2 Б).
Футбольний матч відбуватиметься із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.
Акредитація для ЗМІ за телефоном: 0931297148 або centernewsua@gmail.com.

