Американські дипломати сфотографувались у формі збірної України з футболу

Дипломати посольства США в Україні сфотографувалась у формі збірної України з футболу. Фірмову футболку, зокрема, одягнула і тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін.

US Embassy Kyiv

Фотографії оприлюднили на сторінках посольства у соціальних мережах. “З нетерпінням чекаємо на першу гру в неділю! Не знаємо, хто переможе, але українська команда виглядатиме чудово!” – написали в посольстві.

Нагадаємо, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) проаналізував форму збірної України на Євро-2020 після запиту з боку Російського футбольного союзу (РФС). Від України вимагають прибрати з комплекту форми збірної слова «Героям слава!» на внутрішній стороні футболки, при цьому на зовнішній стороні дозволено залишити напис «Слава Україні» і контури Криму.

Як повідомлялося, після презентації форми в РФ закликали Союз європейських футбольних асоціацій заборонити використання української форми, однак УЄФА затвердив її.

Читайте також: Павелко: “Героям слава!” – гасло, яке було раніше затверджене УЄФА

Це не вперше посольство США в Україні реагує на нову форму українських футболістів до Євро-2020. Раніше там написали: “Нам подобається нова форма. Слава Україні!”, додавши до допису гештег “Крим – це Україна”.