Павелко привітав уболівальників із виходом збірної в плей-офф чемпіонату Європи

Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував вихід збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020.

“Україна в 1/8-й фіналу Євро-2020! Спасибі всім уболівальникам, які створили для збірної неймовірну атмосферу і віддано підтримували команду двічі на стадіоні в Бухаресті, а перед тим в Амстердамі! Ми разом, усією країною, допомагаємо маленькому вболівальнику Дімі Басову зібрати кошти на лікування, а інший малюк – Левко, якому виповнився лише місяць, вже підтримував збірну на трибуні в Бухаресті.

Збірну підтримують всі – президент країни, захисники, які захищають наші кордони на сході, мільйони українців по всьому світу! Ми – єдине ціле! Віддані вболівальники нашої команди до останнього переживали і вірили в те, що збірна вийде з групи. І це, в першу чергу, ваш успіх і ваша заслуга! Мільйонів синьо-жовтих сердець!

Упевнений, що команда Андрія Шевченка продемонструє характер в наступному матчі! Пам’ятайте, що з вами вся Україна! Вона на карті на ваших футболках! Вона в серцях ваших! Слава Україні! Героям Слава”, – написав Павелко у Facebook.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, футбольна збірна України все ж продовжить виступи на Чемпіонаті Європи-2020. Вперше у своїй історії вона пройшла у плей-офф Євро.