Німеччина працює над новою стратегією для стабілізації та розвитку України – Вельман

Німеччина розробляє “план Маршалла” для розвитку України в доповнення до Угоди про асоціацію України і Європейського Союзу.

Про це в інтерв’ю газеті “Сьогодні” заявив голова Німецько-української парламентської групи, депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман.

Зокрема, на запитання, чи можна говорити, що Європа втомилася від України через постійні корупційні та політичні скандали, депутат відповів: “Ми не хочемо, щоб це сталося”.

У зв’язку з цим, за його словами, розробляється нова стратегія розвитку України.

“Ми працюємо над новою стратегією для стабілізації та розвитку України, разом з українцями. З набагато більш великими фінансовими і політичними зусиллями. Це щось нове і буде йти в якості доповнення до Угоди про асоціацію. Нова стратегія ще в розробці, не ставши частиною офіційної політики. Це ідея ґрунтовного “плану Маршалла” для відновлення економіки, управління, судової системи і т. д.”, – сказав Вельман.

Карл-Георг Вельман також зазначив, що даний план може запрацювати виключно під контролем Німеччини.

“Якщо цей “план Маршалла” коли-небудь почне працювати, то тільки під повним контролем і моніторингом з боку Німеччини”, – зазначив він.

За його словами, Україна повинні робити свою домашню роботу. Приміром, як робили поляки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС більше 20 років тому”, – підкреслив Карл-Георг Вельман.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.