Трухін був за кермом Ауді, яка спричинила ДТП – свідок

Після публікацій в “Українській правді” про те, що за кермом Ауді не було нардепа від “Слуги народу” Олександра Трухіна, ІА “Центр новин” ще раз опитало свідків скандального ДТП.

Немає опису.

Зокрема свідки ДТП повідомили, що саме депутат з фракції “Слуга народу” Олександр Трухін, в стані алкогольного сп’яніння, виходив з водійського сидіння авто Ауді, яке на великій швидкості зіткнулося з автомобілем Ford.

Нагадаємо, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди шість осіб, серед яких двоє дітей та Голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, отримали тілесні ушкодження.

Свідки ще раз підтвердили в коментарі ІА “Центр новин” інформацію про те, що Трухін є винуватцем ДТП.

“Трухін був дуже п’яний! Кілька разів намагався втекти з місця аварії. Потім покликав чоловіка в червоному (очевидно свого помічника) і шепотів йому щось на вухо. Ми зрозуміли, що мова йде про те, щоб пасажир сказав, що він був за кермом, а не депутат”, – зазначив свідок.

Немає опису.

Він також додав, що ще один свідок, який давав письмові пояснення поліції, бачив Трухіна за кермом.

“Він писав заяву. Коли ми підійшли, він сказав, що бачив, як Трухін виходив з машини, з водійського сидіння”, – додає свідок.

ІА “Центр новин” 23 серпня отримало закрите поліцейське зведення:

“ДОПОВНЕННЯ ДО ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДТП У МІСТІ КИЇВ Встановлено, що автомобілем Audi керував народний депутат України О. Трухін, 1986 р. н., член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» (за медичною допомогою не звертався)”.

Нагадаємо, ІА “Центр новин” одне із перших повідомило, що автомобіль “Audi”, яким керував народний депутат від “Слуги народу” Олександр Трухін не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху, зіткнувся з автомобілем Ford, в якому перебував Лучано Лучі. Після нашої публікації, десятки ЗМІ перепостили нашу новину. Пізніше 30 видань почали видаляти новину про ДТП з Трухіним. В редакцію ІА “Центр новин” прийшли “листи щастя” з рекомендацією видалити новину. Ми не відповіли на зазначені запити.

Нам також стало відомо, що проти нардепа Олександа Трухіна відкрили кримінальну справу щодо порушення депутатом правил дорожнього руху.

Наші джерела також повідомляють, що цю справу Трухін намагається “порєшать”. Їхня версія, що він не водій авто Ауді.

Але ми знаємо, що поліція на виклик про ДТП виїхали з аеропорту “Бориспіль”, і по камерах відеоспостереження можна переглянути, хто був за кермом Ауді. Але чи переглянуть?!

ІА “Центр новин” висловлює подяку колегам за те, що не дозволяєте закрити тему цього скандального ДТП. Також ми з величезною гордістю можемо повідомити, що свідки ДТП  – справжні українці, сміливі і справедливі.

На час публікації статті, продовжують мовчати: нардеп Трухін, партія “Слуга народу”, правоохоронні органи та Президент України Володимир Зеленський.

Голова парламентскього комітету з питань фінансів, член фракції “Слуга народу” Данило Гетьманцев в коментарі ЗМІ повідомив, що Олександр Трухін залишиться членом офіційної делегації України, яка 30 серпня вирушає до Вашингтону. 1 вересня відбудеться зустріч президента Володимира Зеленського та Джо Байдена.

Про візит Трухіна і Зеленського в США також повідомляла шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак.

Оновлено. Відомий журналіст Юрій Бутусов також повідомив, що за кермом Ауді був нардеп Трухін.

редакція ІА “Центр новин”