Померла дружина міністра культури Нищука

Дружина міністра культури Євгена Нищука – Оксана Батько-Нищук померла сьогодні.

Про це він написав у Фейсбук.

«Сьогодні зі сну не стало матері мого сина, надзвичайно талановитої актриси, моєї дружини, рідної душі Оксани Батько-Нищук. Дуже щирої та відкритої людини, яка так сильно любила людей», – написав міністр.

Нагадаємо, 28 серпня на 90-му році життя помер Володимир Патик, один з найвидатніших художників в українському малярстві другої половини ХХ ст., яскравий представник галицької школи живопису. Також цього року пішов з життя український історик Орест Субтельний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.