На Одещині правоохоронці протидіяли браконьєрській діяльності

Учора під час відпрацювання завчасної інформації від співробітників оперативного підрозділу, прикордонники Одеського загону спільно з представниками Нацполіції затримали місцевого жителя з чималим уловом кефалі.

Як повідомила прес-служба ДПСУ, чоловік здійснював браконьєрську діяльність в акваторії озера Алібей, що в Татарбунарському районі Одеської області. Загалом у порушника прикордонники виявили майже три сотні екземплярів кефалі, а це близько 30 кг живих водних біоресурсів. Попередня сума збитку, нанесеного державі, становить 170 тисяч гривень.

Ще двох браконьєрів виявили в акваторії Чорного моря, в районі села Покровка Очаківського району, які здійснили незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову. Чоловіки за допомогою креветочних ятерів спіймали 25 кг водних біоресурсів різних порід (бичок, Чорноморська креветка, морський язик та краби). Своїми діями порушники завдали збитків державі на суму понад 23 тисячі гривень.

В обох випадках в діях порушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом».