Лещенко: З першого березня розслідування усіх справ по Майдану зупиниться

Народний депутат України Сергій Лещенко заявив, що з 1 березня слідчі заходи в органах прокуратури у корупційних справах, щодо злочинів на Майдані і по санкціям заблоковано.

“З сьогоднішнього дня, всупереч бадьорим запевненням спічрайтера Генеральної прокуратури, слідство в прокуратурі повністю заблоковано. Заблоковано всі розслідування, у тому числі і по корупційних справах, по Майдану, по списку санкцій”, – написав депутат на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, за цей день є “десятки відмов судів приймати клопотання слідчих прокуратури, узгоджені прокурорами, мотивуючи тим, що слідчі прокуратури з сьогоднішнього дня не наділені будь-якими процесуальними повноваженнями”.

“Це – наслідки прийняття закону про Державний бюро розслідувань, який вступив в дію”, – резюмував С.Лещенко.

Напередодні в Генпрокуратурі запевняли, що розслідування по “Майданівських” справах не зупиниться з 1 березня.

“Офіційно повідомляю всім і всіх заспокоюю: розслідування по “Майданівських” справах не зупиниться з 1 березня”, – повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко на брифінгу 29 лютого в Києві.

Як повідомлялося, закон України “Про Державний бюро розслідувань” був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року та підписаний президентом 14 січня 2016 року.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.