2 березня ЄС продовжить санкції проти Януковича та його оточення – ЗМІ

2 березня Європейський союз продовжить санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича і 15 людей з його найближчого оточення.

Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на джерела в ЄС.

Санкції будуть продовжені ще на один рік. Очікується, що з списку санкцій виключать міністра охорони здоров’я часів президентства Януковича Раїсу Богатирьову. Санкції були введені два роки тому через розслідування зловживання державними грошима і незаконного виведення активів за межі України.

Як повідомляють дипломатичні джерела в ЄС, рішення про продовження санкцій може бути опубліковано в офіційному журналі Євросоюзу 5 березня, тому відразу і вступлять в силу.

Спочатку в списку санкцій ЄС були колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка, колишній глава СБУ Олександр Якименко, радник Януковича Андрій Портнов, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, глава адміністрації Януковича Андрій Клюєв, бізнесмен Сергій Курченко, колишній міністр освіти і науки Дмитро Табачник та інші посадові особи часів президентства Віктора Януковича.

У 2015 році санкції з Портнова були зняті.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.