РФ готує провокації у Придністров’ї, аби звинуватити Україну – розвідка

Спеціальні служби Російської Федерації готують провокації проти російських військ у Придністров’ї, аби звинуватити у цих діях Україну.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Facebook.

“Російські спецслужби готують провокації проти військовослужбовців збройних сил РФ, щоб звинуватити в цьому Україну”, – наголошується у повідомленні.

Зокрема, у військові підрозділи країни-агресора та її сателітів надходять розпорядження про підготовку до таких провокацій.

“За інформацією воєнної розвідки України, 13 січня у 3-й окремій мотострілецькій бригаді Збройних сил Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду під час якої особовому складу доведено, що очікуються провокації зі сторони України в районі н. п. Ковбасна (артсклади оперативної групи військ РФ)”, – сказано у повідомленні.

При цьому, як стверджують розвідники, розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не доводились, але було наголошено про готовність особового складу “за першою командою” виконувати завдання за призначенням.

“На сьогодні відпустки та звільнення особового складу не скасовано, але командирам/начальникам наказано довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом”, – йдеться у повідомленні.