6 квітня в Нідерландах відбудеться референдум щодо безвізового режиму України з ЄС – Ар’єв

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв.

«Щодо безвізового режиму: ніякої відмови немає. Голландія вимагає перенести питання на дати після референдуму 6.04. За цей час ми мусимо допрацювати в ВР електронні декларації та запустити НАЗК, але це технічні питання. Щойно єврочиновниця Хельга Шмід заявила що невдовзі все станеться. Такі заяви неузгодженими не бувають», – повідомив депутат.

Ар’єв зазначив, що Грузія давно вимагала розділити її та Україну.

« Грузинському уряду як кістка в горлі Саакашвілі і команда, які працюють в Україні, але відкрито протестувати їм незручно, бо у нас є спільний ворог і спільний інтерес. Крім того, грузинський уряд має серйозну критику від євроструктур за тиск на опозицію та ЗМІ, тому їм конче треба перемога, ще й із протиставленням. Як я раніше казав – лібералізація візового режиму буде до кінця 2016. Противників в Європі дуже багато, вони заряджені. Але власні зрадофіли гірші за проплачених Москвою лоббістів. Бо свої», – підкреслив Володимир Ар’єв.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.