Юрій Луценко: Є 2 тижні для формування коаліції і 2 місяці на реформи

Лідер фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко заявив, що в України є два тижні для формування нової коаліції і уряду та 2-3 місяці для проведення реформ.

Про це він написав на своєму Facebook, підсумовуючи зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії.

“Закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими” – зазначив Юрій Луценко.

За його словами, Європа в шоці від мільйона сирійських біженців. Говорити про безвізовий режим для воюючої країни в таких умовах – непопулярно.

“Голландські політики вимагають зупинити всі процедури до завершення референдуму щодо безвізового режиму для України”, – наголосив Луценко.

Він зазначив, що Європейський бізнес втомився від санкцій щодо Росії і в умовах економічного спаду підтримує запущене Путіним гасло «Санкції б’ють не по Путіну, а по простим людям».

Народний депутат підкреслив, що корупція і олігархія в Україні не подолана.

“Неможливо домовлятися про стратегію з країною, де Уряд втратив підтримку парламентської більшості”, – резюмував нардеп.

За його словами, в законі про електронне декларування треба скасувати звуження осіб, що підпадають під контроль, а також – доформувати НАЗК.

Юрій Луценко наголосив, що Україна повинна сформувати нову коаліцію та Уряд.

“Ми маємо 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного Уряду, голосування за поправку в законі”, – зазначив він.

Він також додав, що наступні 2-3 місяці Уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найкрупніших державних монополій, покінчити з смотрящими на митниці та інші видимі антикорупційні кроки. Інакше – фіаско. Брюссель сльозам не вірить”, – додав Луценко.

Як відомо, після прийняття скандальних правок в закон про електронне декларування ЄК розділила розгляд скасування віз для України та Грузії.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.