Україна оголосила про заочний арешт співака Газманова

Український суд ухвалив рішення про заочний арешт російського поп-співака Олега Газманова.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова у суботу, 5 березня.Україна оголосила про заочний арешт співака Газманова

“Олег Михайлович Газманов, я до вас з новинами. Нічого особистого. У кожного своя робота, як кажуть. Хочу вас офіційно як український прокурор поінформувати про те, що український суд погодився з клопотанням українських прокурорів і дозволив їм заарештувати вас з метою доставки на територію України для обрання запобіжного заходу”, – написала Венедіктова у Facebook.

За її словами, українські прокурори добре усвідомлюють ту обставину, що Газманов не з’явиться добровільно в український суд і на гастролі навряд чи приїде.

“З цієї причини ми змушені ініціювати процедуру оголошення вас у міжнародний розшук. Звичайно, закордонні тури – частина вашого творчого життя, але з цим рахуватися ми не зможемо, на жаль”, – додала генпрокурор.

Венедіктова порадила Газманову не слухати провладних друзів та порадників, а отримати консультації у добрих юристів, бажано, “з міжнародним бекграундом”.

“Вони не стануть вас вводити в оману і ви, таким чином, зможете реально оцінити стан своїх справ… Ми в Україні вважаємо, що офіцери (вони ж росіяни) сьогодні скоюють злочини в Україні. І так, ми часто на суші, а вони часто на морі, і нам не зустрітися ніяк – лише у суді”, – резюмувала Ірина Венедіктова.

Напередодні стало відомо, що український суд заочно заарештував російського режисера Микиту Міхалкова. Його підозрюють у зазіханні на територіальну цілісність України через його висловлювання на підтримку війни.