З 23 січня розпочинає роботу оціночна місія ООН щодо Донбасу

Оціночна місія ООН зі стабілізації ситуації на Донбасі почне працювати з 23 січня, повідомляється у вівторок на сайті постійного представництва України при ООН.

“У контексті посилення ролі ООН у стабілізації ситуації на Донбасі на прохання української сторони з 23 січня 2016 року в Україні почне роботу оціночна місія ООН”, – йдеться в повідомленні.

Планується, що Місія проведе зустрічі з посадовими особами центральних органів виконавчої влади в Києві, а також здійснить поїздку на Донбас для вивчення потреб на місцях, зокрема в сфері гуманітарного розмінування.

Як повідомлялося, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко повідомив про наміри організувати поїздку на Донбас групи постійних представників країн – членів Ради безпеки ООН, щоб переконати їх у необхідності розгортання миротворчої операції.

Він нагадав, що для початку переговорів щодо цієї теми необхідно, щоб секретаріат ООН направив в Україну оціночну місію, “яка б подивилася на місці: скільки необхідно персоналу, військових, який зв’язок, який розмір території, де вони будуть стояти і безліч інших питань”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.