РФ погрожує США санкціями

В міністерстві закордонних справ Росії заявили про «право на відповідні дії» проти США за те, що вчора американський президент Барак Обама продовжив санкції проти РФ через Україну.

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті МЗС РФ.

«Викликає жаль, що США продовжують захоплено грати в санкції проти Росії, що вже два роки намагаються відвести від себе відповідальність за державний переворот на Україні, а тепер ще й за плачевні наслідки правління своїх київських клієнтів», – відзначили російські дипломати.

Крім того, у відомстві дорікнули Штатам, що вони нібито підривають діалог між країнами, від «атмосфери якого залежить обстановка в світі».

«Методично розхитуючи каркас двосторонніх відносин, США повинні враховувати, що тим самим підривають можливості взаємодії з ключових міжнародних проблем, за сприянням у вирішенні яких самі регулярно до нас звертаються», – заявили у відомстві.

«Вашингтону час усвідомити безперспективність його санкцій політики і небезпека всього курсу на конфронтацію з Росією. Зі свого боку залишаємо за собою право на відповідні заходи, які будемо вважати такими, що відповідають російським інтересам», – зазначили в МЗС РФ.

Нагадаємо, 3 березня США продовжили санкції проти РФ до березня 2017 року.

Президент США Барак Обама підписав офіційне повідомлення про продовження надзвичайних заходів, впроваджених через події в Україні.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.