БПП пропонує 9 березня провести позачергове засідання Верховної Ради

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко запропонував 9 березня провести позачергове засідання Верховної Ради.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми могли б відновити роботу коаліції, створити новий уряд, прийняти план його першочергових кроків, проголосувати євроінтеграційний закон, заспівати гімн, покласти квіти до пам’ятника Шевченку і повірити в те, що Україна отримала новий імпульс для руху вперед», – заявив Луценко.

Крім того він заявив, що Україні потрібен прем’єр-міністр, якому довіряє суспільству як реформатору, а також який має довіру від міжнародних кіл, в першу чергу – Міжнародного валютного фонду.

«Ми потребуємо прем’єра, який буде достатньо незалежним від партійних структур, з тим, щоби змогти призначити технократів і в уряд, і на чолі державних монополій, де мільярдні кошти сьогодні контролюються, на жаль, не завжди по-державному.

Ми маємо отримати прем’єра, який має відкритий і зрозумілий для суспільства план дій. Не загальні слова про покращення, а покроковий план по всім напрямкам реформ помісячно», – заявив Луценко.

При цьому він додав, що «Блок Петра Порошенка» розробив план роботи для уряду та парламенту.

«Ми покладемо його на стіл. Це зроблено абсолютно зрозуміло: ми взяли угоду про асоціацію, коаліційну угоду, прописали по напрямках і розробили календарний план, вказавши, де завдання Верховної Ради, а де – Кабінету міністрів. Вони мають синхронізуватися і діяти», – підкреслив Луценко.

нагадаємо, 3 березня Юрій Луценко в ефірі “112 Україна” заявив, що коаліція померла, її зруйнувала бездіяльність Кабміну на дуже важливих напрямках.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.