Департамент США: Савченко повинна бути звільнена

Сполучені Штати Америки наполягають на звільненні української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, яку незаконно утримують у Росії.

Про це заявив речник Державного департаменту США Джон Кірбі, йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту.

Джон Кірбі заявив, що позиція Сполучених Штатів щодо Савченко залишається незмінною.

”Вона повинна бути звільненою. Ми заявляли про це увесь час. Вона була затримана безпідставно, ми хочемо бачити її вільною,
відправленою додому…”, – наголосив Кірбі.

Речник зазначив, що інформацію про намір Савченко оголосити сухе голодування він бачив з повідомлень ЗМІ. За його словами, така акція жодним чином не вирішить ситуацію.

”Ми хочемо, щоб її звільнили негайно, незалежно від цього. Але очевидно, що якщо вона насправді розпочне голодування, тоді, безсумнівно, стан її здоров`я стане додатковою проблемою і підвищить невідкладність врегулювання цієї проблеми. Вона повинна бути звільненою”, – наголосив Кірбі.

Нагадаємо, 3 березня в США вимагають від РФ звільнити українських заручників. РФ повинна негайно припинити судилище над народним депутатом України Надією Савченко і звільнити її, а також інших громадян України, які незаконно утримуються в ув’язненні на території Росії і окупованого Криму.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.