Яценюк і Бурбак щомісяця отримують по 4 мільйони через оборудку на Чернівецькій митниці, – активісти

Громадськість Буковини вимагає негайного звільнення із займаної посади начальника Чернівецької обласної митниці Миколи Салагора.

Із такою вимогою до Президента України, ГПУ та ДФС звернулися 20 громадських організацій Буковини.
“Подібне звернення до Президента підписали та направили до адресату, 398 мешканці нашого краю” – про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив голова ГО «Патріотична громада Буковини» Ігор Жижиян.
Він також оприлюднив текст звернення до Президента України та Генеральної прокуратури. У зверненні активісти, зокрема, викривають корупційні оборудки Миколи Салагора.
«Салагор М. М. запровадив тіньові схеми по отриманню незаконних прибутків пов’язаних із орендою приміщення обласної митниці. Із часів заснування митної служби у Чернівецькій області, керівництво митниці знаходилося у приміщенні на станції «Вадул Сірет», за адресою: с. Черепківка, Глибоцького району. Декілька років тому, Салагор М. М. укладає договір оренди приміщення за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 248 М, (нинішня адреса митниці) із фірмою, до якої мають відношення його однопартійці Яценюк А. П. та Бурбак М. Ю. У результаті цієї оборудки, із державного бюджету України до кишень зловмисників, щомісяця надходить кошти у сумі близько 4 млн. грн. Натомість приміщення на станції «Вадул Сірет» пустує», – йдеться у зверненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.