БПП назвала претендентів на посаду Прем’єр-міністра України

Якщо уряд Арсенія Яценюка знайде варіанти співпраці з коаліцією, тоді він може залишитись, але це малоймовірно.

Про це заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», заступник голови парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

“Можливо, Арсеній Петрович піде у відставку заради інтересів країни. Очолити уряд, як ми всі чули, може або Наталія Яресько, або нинішній спікер парламенту Володимир Гройсман”, – заявив депутат.

Сергій Алєксєєв зазначив, що обидві кандидатури є прийнятними для парламенту, однак, в пріоритеті зараз саме програма співпраці та реформи, а питання персоналій є вторинним.

«Україні потрібен уряд, який зможе співпрацювати з коаліцією, тому що це найголовніше, бо у нас парламентсько-президентська республіка», – наголосив він.

Оцінюючи можливість формування нової коаліції, нардеп зазначив, що зараз є великий шанс сформувати її із фракцій БПП, Народного Фронту та Радикальної партії Олега Ляшка, яка повернеться до коаліції.

«Народний фронт», швидше за все, залишиться в коаліції, не дивлячись на те, що прем’єр-міністр може піти у відставку. Депутати з цієї фракції займають проєвропейську позицію і головне для них – інтереси країни, а не особисті політичні інтереси», – сказав він.

Що ж до перспектив проведення дострокових парламентських виборів, то за словами Сергія Алєксєєва, це є найгірший варіант розвитку подій, бо наступний склад парламенту може бути гіршим за нинішній, що негативно позначиться на європейських перспективах України.

«Нам треба об’єднатись для проєвропейського шляху і показати, що в нас є чіткий план дій, є коаліція, яка співпрацює з урядом і ми готові виконувати всі зобов’язання щодо безвізового режиму. Якщо буде зворотній процес, то ми можемо забути про безвізовий режим, можемо поставити під сумнів виконання Угоди про асоціацію і подальший рух в Європу», – сказав він.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.