Яресько попередньо погодилася очолити Кабмін

Міністр фінансів України Наталія Яресько попередньо погодилася очолити Кабінет Міністрів України, висунувши кілька умов, повідомляють джерела в Адміністрації Президента, пише “Українська правда”. 

Джерела повідомляють, що стратегічна сімка, у яку входить найближче оточення Президента і прем’єра, продовжує вмовляти Арсенія Яценюка піти у відставку.

У зв’язку з цим протягом минулого тижня велися переговори з Яресько, у результаті чого вона все-таки попередньо погодилася очолити Кабмін.

Джерела стверджують, що Яресько погодилася сісти в прем’єрське крісло, якщо буде дотримано кілька умов: технократичний склад уряду без партійних квот і відсутність будь-якого політичного тиску з чийогось боку; діалог із парламентом безпосередньо, підтримка ініціатив уряду усіма фракціями коаліції, включаючи БПП, де з деякими депутатами у нинішнього міністра фінансів непрості відносини.

Крім цього, зазначають джерела, Яресько запропонувала кілька кандидатів у майбутній уряд – Бориса Ложкіна і Дмитра Шимківа як віце-прем’єрів, міністра економіки Юлію Ковалів як міністра енергетики.

Водночас Яресько також назвала кілька прізвищ тих, кого б вона не хотіла бачити в майбутньому складі Кабміну. Це – заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук, який раніше претендував на кандидатуру першого віце-прем’єра-міністра економіки, міністр енергетики Володимир Демчишин і міністр соціального розвитку Павло Розенко.

“В АП на такі умови попередньо погодилися”, – наголошується в повідомленні.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.