Кабмін виділив на відбудову Маріїнського палацу 60 млн грн
Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення 60 млн грн з резервного фонду на аварійно-відбудовні роботи Маріїнського палацу у Києві.
Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду.
“Проектом розпорядження передбачено виділити 60 млн грн для проведення аварійно-відбудовних робіт в Маріїнському палаці в місті Києві”, – сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
За його словами, в разі ухвалення рішення буде доручено Мінекономрозвитку разом з Мінрегіоном, Мінфіном і Мін’юстом доопрацювати технічні зауваження.
На реставрацію Маріїнського палацу потрібно понад 723 млн гривень.
