Кабмін виділив на відбудову Маріїнського палацу 60 млн грн

Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення 60 млн грн з резервного фонду на аварійно-відбудовні роботи Маріїнського палацу у Києві.

Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду.

“Проектом розпорядження передбачено виділити 60 млн грн для проведення аварійно-відбудовних робіт в Маріїнському палаці в місті Києві”, – сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За його словами, в разі ухвалення рішення буде доручено Мінекономрозвитку разом з Мінрегіоном, Мінфіном і Мін’юстом доопрацювати технічні зауваження.

На реставрацію Маріїнського палацу потрібно понад 723 млн гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.