Клімкін: Потрібен міжнародний тиск на Росію для розміщення поліцейської місії ОБСЄ на Сході України

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що необхідно посилити міжнародний тиск на Росію для розміщення поліцейської місії ОБСЄ у Донецькій і Луганській областях.

Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.

“Поліцейська місія ОБСЄ, як на мене, це один із варіантів, як забезпечити безпеку виборів. Зараз Німеччина головує в ОБСЄ. Я завжди кажу, що ми маємо розпочати предметну дискусію, як виглядатиме мандат цієї місії, яким чином ми її організуємо, і як ми її будемо фінансувати”, – заявив Клімкін.

За його словами, всі рішення в рамках ОБСЄ приймаються на підставі консенсусу, тому, відповідно, Росія матиме також вплив на аспекти цієї місії.

“Нам потрібно об’єднатися, і тиснути на Росію, щоб така місія була, оскільки без неї ми не зможемо говорити про реальну безпеку”, – зазначив міністр.

Клімкін також додав, що функцію забезпечення безпеки на Донбасі українська поліція забезпечити не зможе, у зв’язку з чим на Донбасі необхідно розмістити міжнародний компонент.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ України Павло Клімкін, Росії Сергій Лавров, Франції Жан-Марк Еро та Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр не змогли погодити строки проведення виборів на Донбасі під час зустрічі в Парижі (Франція) 3 березня.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.