У Польщі відновлюють розслідування Смоленської авіакатастрофи

У Польщі відновлюють розслідування авіакатастрофи, внаслідок якої 10 квітня 2010 року під Смоленськом зазнав катастрофи літак президента Леха Качинського.

Як передає Польське радіо, сьогодні розпочала роботу нова підкомісія з розслідування причин Смоленської катастрофи. На першому засіданні міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич розподілив обов`язки між членами комісії, після чого вони почнуть вивчати зібрані документи.

Як повідомив перший віце-голова підкомісії Казімєж Новачик, на засіданні будуть прийняті зміни, що стосуються кадрового складу нового органу. Також Новачик зазначив, що підкомісія звернеться до військової прокуратури, яка займається розслідуванням катастрофи під Смоленськом, з проханням «про отримання доступу до даних та обміну документами».

4 лютого Мацєревич підписав документи про відновлення розслідування Смоленської катастрофи. До складу комісії з розслідування авіакатастрофи увійшла 21 особа. Її очолив інженер-конструктор Вацлав Берчинский.

Серед чотирьох закордонних експертів, які братимуть участь у роботі комісії, – колишній радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.
Уламки польського президентського літака, що зазнав аварії 10 квітня 2010 року під Смоленськом, досі знаходяться в Росії.
Джерело: http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/243611#sthash.28zmYYC6.dpuf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.