Збірна України на чемпіонаті Євро-2016 виступатиме в новій футбольній формі

6В середу, 9 березня, Федерація футболу України разом компанією “Аdidas” на НСК «Олімпійський» представила нові комплекти форми збірної України.

Голова Федерації футболу України Андрій Павелко на презентації нової футбольної форми для Збірної України розповів, що саме в цій формі синьо-жовті будуть виступати на Євро-2016 у Франції.

3

«У новій формі Збірна України зіграє в товариських матчах з Кіпром вже 24 березня в Одесі і в Києві 28 березня з Вельсом», – розповів Павелко.

Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки, яка виконана у стилі хенлі, а також орнаменті, сформованому переплетенням ниток, в результаті чого утворюється картатий візерунок, що складається з горизонтальних і вертикальних смуг.

У дизайні також присутні традиційні 3 смужки adidas, які розташовані на плечовій зоні футболки, на верхній частині гетр і бічній частині шорт. На ігровій футболці збірної логотип adidas розміщений праворуч, а емблема ФФУ – зліва.

2Відзначимо, що на презентації нової форми був присутній тренер Збірної України Михайло Фоменко, а в якості моделей виступили Сергій Притула, Олександр Денисов, співачка Джамала та журналіст Роберто Моралес.

 

 

8

7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.