Ірина Геращенко: Українські дипломати добиваються допуску лікарів, родичів та консула до Савченко

Українські дипломати наразі добиваються допуску лікарів, родичів та консула до льотчиці, народного депутата Надії Савченко.

Про це Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат України Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, МЗС РФ пообіцяло допустити медиків, було сформовано бригаду лікарів, і троє найкращих фахівців відбули до Росії.

“Українське МЗС відразу надало прізвища і відповідну ноту російському МЗС з проханням допуску конкретних людей”, – розповіла Геращенко.

Вона зазначила, що МЗС РФ надало дозвіл відразу після того, як судилище зробило заяву, що вони йдуть в дорадчу кімнату, хоч прізвища лікарів в МЗС мали давно.

«І тепер ”дипломати”- послідовники НКВС говорять, мовляв, ми ж, як і обіцяли, дали дозвіл, а тепер всі питання до суду… Ось така ”російська рулетка”, підла і цинічна», – наголосила Геращенко.

«Зараз українські дипломати б’ються за допуск лікарів – адже це було обіцяно і гарантовано, – і родичів до Наді. І консула», – зазначила Ірина Геращенко.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.