В аеропорту «Львів» для українців суттєво спростять процедуру проходження прикордонного контролю

В міжнародному аеропорту «Львів», починаючи з 16 березня, для громадян України буде введено спрощену процедуру проходження прикордонного контролю.

 Про це сьогодні повідомила перший заступник відділу державної прикордонної служби аеропорту «Львів» Любов Герич.

За її словами, завдяки нововведенню українці по прибуттю на Батьківщину лише за декілька секунд проходитимуть паспортний контроль.

«Співробітники Державної прикордонної служби в аеропорту «Львів» з 16 березня матимуть змогу завчасно отримувати та обробляти інформацію щодо громадян України, які повертаються додому. Як це відбуватиметься на практиці? Авіаперевізники одразу після завершення реєстрації в аеропорту відправлення передаватимуть до «Львова» списки пасажирів, які є громадянами України. За час польоту ми перевірятимемо ці дані і до прибуття літака матимемо всі документи. Тому під час перевірки прикордонникам буде достатньо буде лише звірити фото у паспорті із особою пред’явника і перевірити паспорт на ознаки підробки», – пояснила Любов Герич.

Вона також додала, що попередня обробка даних про громадян дасть змогу завчасно виявляти осіб, стосовно яких виконуються доручення уповноважених державних органів, і дозволить зменшити час перевірки особи до 3-5 секунд.

Нагадаємо, сьогодні в аеропорту «Львів» прикордонники провели акцію «Стоп корупція».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.