КМУ припинив дію угод з Росією про співпрацю у сфері телерадіомовлення та у сфері інформації
Кабінет міністрів України припинив дію угод з урядом Росії про співпрацю в сфері телебачення і радіомовлення та про співпрацю в сфері інформації.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні КМУ.
Документ запропонував міністр інформаційної політики Юрій Стець.
”Проект постанови про припинення дії угоди між урядом РФ і урядом України про співпрацю в галузі телебачення і радіомовлення та угода між Кабміном України та урядом РФ про співробітництво в галузі інформації”, – зазначив Стець.
