КМДА наполягає на забороні салютів під час новорічних святкувань
Київська влада наполягає на виконанні рішення КМДА про заборону використання піротехнічних засобів під час новорічних святкувань.
Про це під час прес-конференції повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.
“Ми наполягаємо на виконанні рішення КМДА про заборону використання піротехнічних засобів. Поки в нас така складна ситуація в країні, ми заборонили використання салютів, петард під час свят”, — зазначила вона.
