КМДА наполягає на забороні салютів під час новорічних святкувань

Київська влада наполягає на виконанні рішення КМДА про заборону використання піротехнічних засобів під час новорічних святкувань.феєрверк

Про це під час прес-конференції повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

“Ми наполягаємо на виконанні рішення КМДА про заборону використання піротехнічних засобів. Поки в нас така складна ситуація в країні, ми заборонили використання салютів, петард під час свят”, — зазначила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.