У центрі Одеси розстріляли інкасаторську машину: загинули двоє людей, одного поранено

У центрі Одеси сьогодні ввечері невідомі розстріляли інкасаторську машину. За попередньою інформацією, є двоє загиблих та один поранений.

Як повідомив начальник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області Андрій Костюк, злочин стався на перетині вулиць Преображенської і Пантелеймонівської.

«Я можу лише сказати, що є два трупи. На даний момент встановлюються особи загиблих, і є один поранений інкасатор, який був госпіталізований. Зараз працюють експерти і слідчо-оперативна група», – сказав він.

За словами речника, пораненого інкасатора відправили до міської лікарні.
Поки що невідомо, що конкретно викрали зловмисники. На місці працюють правоохоронці.
У місті введено в дію план «Перехоплення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.