У центрі Одеси розстріляли інкасаторську машину: загинули двоє людей, одного поранено
У центрі Одеси сьогодні ввечері невідомі розстріляли інкасаторську машину. За попередньою інформацією, є двоє загиблих та один поранений.
Як повідомив начальник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області Андрій Костюк, злочин стався на перетині вулиць Преображенської і Пантелеймонівської.
«Я можу лише сказати, що є два трупи. На даний момент встановлюються особи загиблих, і є один поранений інкасатор, який був госпіталізований. Зараз працюють експерти і слідчо-оперативна група», – сказав він.
За словами речника, пораненого інкасатора відправили до міської лікарні.
Поки що невідомо, що конкретно викрали зловмисники. На місці працюють правоохоронці.
У місті введено в дію план «Перехоплення».
