28 січня депутати проголосують за зміни до Конституції

Голосування за зміни до Конституції щодо децентралізації можуть відбутися 28 січня. Про це виданню “Інтерфакс Україна” заявив заступник фракції БПП Ігор Кононенко.За Його словами, законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації планується внести до порядку денного роботи Верховної Ради на четвер, 28 січня. Але він при цьому допускає – неголосування за зміни Основного закону на наступному тижні, якщо буде консенсус фракцій коаліції.

“На наступному тижні це питання стоїть на порядку денному За моєю інформацією, він повинен з’явитися на четвер”, -сказав Кононенко.

Разом з тим відповідаючи на запитання, чи допускає він, що законопроект не винесуть на голосування до завершення поточної сесії, І.Кононенко сказав: “Виключно якщо це буде консенсус політичних сил, в першу чергу членів коаліції, то можливо. Хоча з точки зору процедури в нас останній тиждень цієї сесії, і питання має стояти на порядку денному. Мені складно сказати, яка може бути юридична процедура не внесення до порядку денного “.

Нагадаємо раніше лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк заявляв, що його фракція (“Самопоміч” входить в парламентську і налічує депутатів 26) не підтримає в 2-му читанні законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації.

Як повідомлялося, 31 серпня Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект (№2217а / П1) про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Ухвалення конституційних змін передбачено мінськими домовленостями, тому в запропонованому президентом України Петром Порошенком проекті присутннє положення про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, що визначаються окремим законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.