Напад на інкасаторський автомобіль в Одесі здійснив інкасатор-водій того ж банку, – Нацполіція
Напад на інкасаторський автомобіль в Одесі здійснив інкасатор-водій того ж банку.
Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив спікер Нацполиции Одеської області Андрій Костюк.
“В даний час особистість злочинця встановлена. Ним виявився 41-річний одесит, який працював інкасатором-водієм у тому ж банку. Також встановлено, що обріз гладкоствольної мисливської рушниці 12 калібру, яке він використовував у злочинних цілях, зареєстрований на його ім’я”, – заявив Костюк.
Нагадаємо, 10 березня в центрі Одеси розстріляли інкасаторську машину: загинули двоє людей, одного поранено.
Інформаційне агентство “Центр новин”
