У Києві почали знімати фільм “Синагога” Івана Орленка

Фільм знятий за незавершеним оповіданням Франца Кафки

У Києві вчора почалися зйомки фільму “Синагога”, який є режисерським дебютом Івана Орленка. Про це  повідомив режисер Андрій Ящишин.

“12 березня в Києві були відзняті перші сцени режисерського дебюту Івана Орленка “Синагога” за незавершеним оповіданням Франца Кафки. Розбили тарілку і побажали успішної реалізації проекту”, – написав Яшинин.

Робота над створенням фільму “Синагога” Івана Орленка почалася ще в грудні минулого року. 30 листопада 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт зі студією-виробником фільму про надання державної фінансової підтримки.

Загальний бюджет фільму – понад 1 млн 500 тис. грн. Частка державного фінансування становить 900 тис. грн. Виробництво здійснює ТОВ “Татофильм”. Продюсер фільму – Олена Єршова. Реліз фільму планується восени 2016 року.

“Синагога” – ігровий 30-хвилинний фільм, жанр – драма, за змістом – трагікомічна розповідь про світ єврейського хлопчика під час Голокосту, за мотивами твору Франца Кафки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.