МОЗ запевняє, що ліків від грипу достатньо

Міністерство охорони здоров’я України домовилося з фармацевтичними компаніями ТОВ «Рош Україна» та ТОВ «Глаксосміткляйн Фармасьютікалс Україна» щодо термінових поставок в Україну препаратів проти грипу: «Таміфлю» та «Реленца».

Про це повідомила прес-служба МОЗ України.

Компанія «Рош Україна» готова здійснити поставку в Україну 5 тис. упаковок препарату «Таміфлю» протягом двох тижнів у міжнародній упаковці, і протягом 8-9 тижнів дозволеної в україномовній упаковці.

За інформацією ТОВ «Глаксосміткляйн Фармасьютікалс Україна», лікарський засіб «Реленца» буде в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів з 18 січня 2016 року в кількості 1 тис. 124 упаковок.

МОЗ України провів переговори з Урядом Литви про надання Україні в якості гуманітарної допомоги 2 тис. 443 упаковки препарату «Таміфлю» і 27 тис. 645 тупаковок «Реленци», які повинні надійти також протягом 2-3 тижнів.

«МОЗом України будуть вжиті всі необхідні заходи по забезпеченню зазначеними лікарськими засобами, як медичних закладів, так і аптечної мережі», – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.