Тимошенко закликала депутатів приїхати на оголошення вироку до Савченко
Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко закликає Парламент поїхати на оголошення вироку українській льотчиці і нардепу Надії Савченко 21-22 березня в російський Донецьк.
Про це вона заявила з парламентської трибуни.
“Все це відбувається на тлі ув’язнених людей, яких катують сьогодні за ґратами Кремля. Надя, Сенцов, інші. 28 осіб кладуть своє життя, проливають кров на фронтах. А на їх житті, на їх жертовності уряд сьогодні будує мегакорупцію на найвищому державному рівні. Я прошу зупинитися і також запрошую всіх депутатів, 21-22 березня буде зачитування вироку Савченко, я прошу між усіма фракціями створити спільну команду та поїхати туди, щоб її підтримати і в її особі підтримати боротьбу за справжню Україну”, – заявила Тимошенко.
Інформаційне агентство “Центр новин”
