Бойовики ІДІЛ втратили 22% територій в Сирії і Іраку – доповідь

Бойовики екстремістського угрупування “Ісламська держава” за останні 14 місяців втратили 22% територій, які знаходилися під їх контролем в Сирії та Іраку.

Про це йдеться в дослідженні аналітичного агентства IHS, передає Бі-Бі-Сі.

За підрахунками експертів компанії, також ІДІЛ позбулося за цей же час 40% доходів – переважно від продажу нафти.

Це сталося внаслідок того, що екстремісти більше не контролюють сирійсько-турецький кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.