Бойовики ІДІЛ втратили 22% територій в Сирії і Іраку – доповідь
Бойовики екстремістського угрупування “Ісламська держава” за останні 14 місяців втратили 22% територій, які знаходилися під їх контролем в Сирії та Іраку.
Про це йдеться в дослідженні аналітичного агентства IHS, передає Бі-Бі-Сі.
За підрахунками експертів компанії, також ІДІЛ позбулося за цей же час 40% доходів – переважно від продажу нафти.
Це сталося внаслідок того, що екстремісти більше не контролюють сирійсько-турецький кордон.
