Туреччина засуджує анексію Криму Росією

Турецька Республіка засуджує анексію Криму Російською Федерацією.

Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu з посиланням на заяву Міністерства закордонних справ Туреччини, приурочену до другої річниці анексії Криму.

«Ми знову заявляємо, що Туреччина не визнає і засуджує незаконний «референдум», проведений 16 березня 2014 року в Криму, і анексію півострова Російською Федерацією, що є грубим порушенням норм міжнародного права», – йдеться в заяві МЗС Туреччини.

Як наголошує турецьке МЗС, Анкара підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а нинішня ситуація на півострові не має жодної юридичної сили з погляду Туреччини.

«За два роки, що минули з моменту анексії Криму, ситуація з правами людини на півострові постійно погіршується. Факти тиску і сепаратистська політика щодо різних груп населення, особливо кримських татар, а також на органи ЗМІ, знайшли відображення в об`єктивних доповідях делегацій, які міжнародне співтовариство змогло направити на півострів. Дана ситуація продовжує залишатися джерелом занепокоєння. Ми знову і рішуче повторюємо заклик до припинення цієї політики тиску», – йдеться в заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *